مقالات هاست و دامنه

هاست

اگر صاحب کسب‌وکار هستید و وب‌سایت دارید، در انتخاب هاست بسیار دقت کنید و هر هاستی را برای میزبانی وب‌سایت خود خریداری نکنید. هاست نامناسب می‌تواند ضربه مهلکی به کسب‌وکار آنلاین شما وارد کند و در مقابل، یک هاست خوب می‌تواند میزبانی خوبی برای سایت و کاربران شما باشد و همیشه حس رضایت را به شما و اعضای سایت منتقل کند. تمامی اتفاقات پشت صحنه سایت، سمت سرورها انجام می‌شود و این سرورها در هاستی هستند که شما آن را تهیه می‌کنید.

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : چهارشنبه 2 مهر 1399

اگر میخواهید یک وب سایت برای فروش خدمات یا محصول خود داشته باشید احتمالاً از یک هاست ارزان لینوکس یا هاست ارزان ویندوز شروع خواهید کرد.
اما برای هر وب سایتی خدمات اشتراکی هاست مناسب نیست و شما نیاز به یک سرور مجازی (VPS) یا سرور اختصاصی (Dedicated Server) نیاز دارید.

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : شنبه 20 ارديبهشت 1399

وب سرور ویندوز IIS و وب سرور لینوکس Apache می باشد، سیستم عامل های ویندوز معمولاً گرانتر از سیستم عامل های لینوکس هستند، چراکه سیستم عامل های ویندوز open source نمی باشند و استفاده از آنها مستلزم خرید لیسانس (license) ویندوز سرور از مایکروسافت می باشد.

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : چهارشنبه 27 تير 1397

چند سالی است بسیاری از سازمانهای دولتی و نهاد های حکومتی نسبت به انتقال میزبانی وب خود به داخل کشور تمایل نشان می دهند و از این رو شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ اقدام به راه اندازی سرور های هاستینگ در داخل کشور نموده اند .

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : چهارشنبه 27 تير 1397

سرویس میزبانی وب یا همان هاست یکی از مهم ترین پارامتر های سئو محسوب می شود ، چنانچه وب سایت شما با قطعی و کندی زیاد مواجه شود ، خیلی زود زحمات خود را از دست خواهید داد و سایت شما در رتبه های اولیه موتور های جستجو قرار نخواهد گرفت.

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : چهارشنبه 27 تير 1397

منظور از هاست ایران این می باشد که سرور آن در دیتاسنتر های داخل کشور میزبانی شود. در چند سال اخیر با توجه به افزایش تقاضا و مزایای میزبانی ایران، شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ برای افزایش کیفیت و سرعت بالاتر به فکر استفاده از سرور های داخلی افتادند.

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : سه شنبه 19 تير 1397

هاست( Host ) یا میزبان اینترنتی، سرور یا فضایی است که اسکریپت‌ها و برنامه‌های نوشته شده برای تولید محتوای سایت روی آن قرار می‌گیرد.
پس از تکمیل فرآیند طراحی سایت، تهیه‌ی یک میزبان اینترنتی یا هاست الزامی است.

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : سه شنبه 19 تير 1397

هاست در لغت به معنای میزبان یا میزبانی می باشد. و در تعریف یک فضای ابری یا به اصطلاح یک هارد مجازیه، که ما میتونیم سورس های خودمونو روش اپلود کنیم.

موضوع : هاست        تاریخ ارسال : سه شنبه 19 تير 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .