مقالات هاست و دامنه

سِرور

سرورها دارای انواع مختلفی هستند که در واقع کاربرد آن ها باعث ایجاد این دسته بندی می شود و تمام انواع سرور ها از همان تعریف کلی که در مقاله پیشین ارایه شد پیروی می کنند. در ادامه مقاله بر بررسی برخی از گونه های سرور می پردازیم.

موضوع : سِرور        تاریخ ارسال : دوشنبه 5 اسفند 1398

در این مقاله قصد داریم تفاوت های کلیدی بین سرور فیزیکی و مجازی را از دیدگاه یک مشتری مورد بررسی قرار دهیم. در این مسیر سعی می کنیم برخی از تصوراتی که در مورد سرورها وجود دارد را هم مرور نماییم. امیدواریم این آموزش بتواند به شرکت ها و افراد کمک کند در خرید سرور، بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. پس همراه وب ایده باشید.

موضوع : سِرور        تاریخ ارسال : دوشنبه 9 دي 1398

هر كسب و كار كوچكی می‌تواند از انتخاب سرور و ابزارهای ذخيره‌‌سازی مختص خود سود ببرد. اما انتخاب آنچه می‌توان خريد ممكن است در نوع خود يک چالش محسوب شود. كليد مسئله انتخاب سرور تشخيص صحيح و دقيق نيازهای خودتان است. نرم‌‌افزارهايی را كه امروز و در آينده در كسب و كار خود به كار خواهيد گرفت، در نظر بگيريد.

موضوع : سِرور        تاریخ ارسال : دوشنبه 11 آذر 1398

سرور به بیان ساده، کامپیوتری همیشه روشن و قدرتمند است که کاربران در زمان‌های متفاوت، از آن انتظار پاسخ به درخواست‌های خود را دارند. زمانی که دسترسی به آن تنها در محدوده یک شبکه داخلی باشد، آن را سرور تحت شبکه می‌نامند. به این معنا که تمامی کامپیوتر‌های موجود در این شبکه، از سرور فرمان می‌گیرند و نیازهای تحت شبکه خود را به کمک آن تامین می‌کنند.

موضوع : سِرور        تاریخ ارسال : سه شنبه 14 آبان 1398
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .