مقالات هاست و دامنه

دامنه

در این مقاله به بررسی تفاوت ها و مزایا و معایب دامنه com - دامنه ir و دامنه co می پردازیم و آنها را از نظر سئو با هم مقایسه خواهیم کرد. قبل از اینکه به بررسی هر یک از پسوندهای دامنه فوق بپردازیم و آنها را از نظر سئو و تاثیری که از نظر سئو خواهند داشت مقایسه کنیم هر یک از این انواع دامنه های اینترنتی را معرفی میکنیم.

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : سه شنبه 27 آبان 1399

طبق ضوابط ایرنیک مجموع اعتبار دامین های آی.آر نمیتواند بیش از شش سال باشد؛ لذا دامین .ir شما اگر بیش از یکسال – در حال حاضر – اعتبار دارد؛ نمیتوانید آنرا برای مدت ۵ سال تمدید کنید.
در نظر داشته باشید در هر زمان حتی اگر دامین شما فعلا اعتبار دارد میتوانید دامین را تمدید کنید و با تمدید دامین به تعداد سال سفارش داده شده؛ از تاریخ انقضا فعلی دومین به اعتبار آن افزوده میشود.

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : يكشنبه 11 خرداد 1399

آیا می دانستید انتخاب و ثبت یک دامنه مناسب می تواند نقش چشمگیری در موفقیت وبسایت شما داشته باشد؟  به همین دلیل بررسی و انتخاب یک دامنه خوب همواره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : چهارشنبه 10 مهر 1398

پسوندها دارای انواع مختلفی می باشند که هر یک برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند که رایج ترین آنها عبارتند از: com ، net ، org ، ir ،biz ، info.

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : چهارشنبه 13 شهريور 1398

لازم است قبل از ثبت دامنه IR در مورد این دامنه اطلاعاتی داشته باشید. دامنه های دات آی آر (.IR) برای کشور ایران هستند و در ایرنیک ثبت می شوند.

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : شنبه 26 مرداد 1398

حتما شما هم برای وبلاگ یا سایت خود دامنه خریداری کرده اید و سرویس دهنده شما از شما درخواست کرده است تا dns دامنه خود را تغییر دهید.

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : سه شنبه 19 تير 1397

معمولاً ثبت دامنه نقطه ابتدایی روند پیاده‌سازی وب سایت است.
به دلیل اینکه تعداد دامنه‌های ثبت شده در اینترنت زیاد است، پیدا کردن دامنه ایده‌آل مقداری مشکل است. شما باید دامنه‌های مختلفی را که به ذهنتان می‌رسد از نظر آزاد بودن بررسی کنید.

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : سه شنبه 19 تير 1397

نام دامنه (Domain name) در واقع نامی است که وب سایت از طریق آن قابل دستیابی خواهد بود. به‌طور کلی یک آدرس اینترنتی، از دو بخش نام دامنه و دامنه تشکیل شده‌است.

موضوع : دامنه        تاریخ ارسال : سه شنبه 19 تير 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .